Web Analytics

Një ‘mysafirë’ i pa ftuar në BBVA, banoret as që e vunë re(Video)

Botuar nga: InfoKosova

Një situatë aspak e këndshme ka ndodhur sot në shtëpinë e “Big Brother VIP”.

Në një video në rrjetet sociale, tashmë virale, teksa Romeo, Elvisi, dhe Endriku po bisedonin me njëri-tjetrin, mbrapa tyre është parë duke kaluar miu për kokrrën e qejfit.

Videoja me nota humori është duke qarkulluar me shpejtësi në rrjet ku nuk kanë munguar as komentet ironike për banorët që bëjnë minimumin për të mbajtur pastër shtëpinë, problem i cili është bërë shpesh edhe burim debatesh të forta mes tyre.

Shiko videon:

 

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT