Web Analytics
BallinaSHOWBIZNjë nga skenat e klipit të ri, Xhensila ja ka kopjuar Elvanës…

Një nga skenat e klipit të ri, Xhensila ja ka kopjuar Elvanës…

Xhensila Myrtezaj ka publikuar mbrëmë këngën e re me këngëtarin, Kidda.

Ritmet afrikane janë atë që shoqërojnë më së shumti këngën “Më do”.

Por në një nga sekuencat e klipit na u duk sikur pamë këngëm “Marre” të Elvana Gjatës.

Dhe e kemi fjalën pikërisht për këtë moment ku të dyja këngëtaret shfaqen me një grup figurantësh, pa bërë asgjë.

Vetëm në ndryshim nga Elvana, Xhensila i ka veshur të gjithë figurantët e klipit të saj gati-gati njësoj.

Ndërkohë që Elvana ka zgjedhur ti ketë ata më “cool” e sport pasi edhe vetë shfaqet me një kostum tutash.

Megjithatë të dyja vajzat duken shumë simpatike në projektet e tyre.

Elvana këtë bashkëpunim me Yll Limanin e ka me mbi 50 milion klikime, ndaj i urojmë edhe Xhensilës të ketë të njëjtin fat./kryefjala

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit