Web Analytics
BallinaUncategorizedNjë nuse si Lule Mustafa

Një nuse si Lule Mustafa

Këngëtarja nga Mushtishti, Lule Mistafa, e njohur edhe si më e vogla e motrave Mustafa, bënë muzikë popullore.

Ani pse këndon popullore, ajo ka stil më modern, të cilin e përdor sidomos në jetën e saj të përditshme.

Lulja zakonisht shfaqet e veshur me veshje tradicionale, që i rrinë bukur dhe i ka pikë të dobët.

Këngëtarja është e fejuar dhe vetëm në ceremoninë e fejesës e kemi parë të veshur në mënyrë glamuroze, ndërkaq në këtë foto që po e publikojmë ajo po reflekton sikur të ishte nuse./Kosovarja/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit