Web Analytics

Një pasagjere si Edona secili do ta dëshironte në veturë, ja çka bën

Botuar nga: InfoKosova

Edona Llalloshi ndau një video ku shihet si pasagjere me vëllaun e saj Milotin.

Edona në video shihet ku përgjatë gjithë rrugës po këndon.

Këngës i bashkohet edhe vëllau i saj, ku të dy japin një super performancë.

Dyshja këtë vit e kishin një sezonë të ngarkuar me dasma dhe ahengje familjare./Kosovarja

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

630,627FansaPëlqeje
27,997NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT

x