Web Analytics
BallinaNjë person tenton të hidhet nga objekti i Komunës së Mitrovicës

Një person tenton të hidhet nga objekti i Komunës së Mitrovicës

Një qytetar mitrovicas ka hipur mbi objektin e Komunës së Mitrovicës.

Disa dëshmitarë i kanë thënë mediumit lokal “Jepi zë” se personi po kë.rcënon me vetë vr.asje.

Edhe Policia e Kosovës ka dalur në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin.

Këto janë pamje nga momenti kur personi ka hypur mbi objekt dhe është ulur në cep./Kosovarja/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit