Web Analytics
BallinaNjë punëtor bie nga ndërtesa 40 katëshe në Prishtinë

Një punëtor bie nga ndërtesa 40 katëshe në Prishtinë

Një person (punëtor) ka rënë nga ndërtesa 40 katëshe në Prishtinë.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë ekipet e ndihmes mjekësore.

Për gjendjen e tij shëndetësore ende nuk ka informacione më në detaje.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinë, Agron Borovci.

“Rreth orës 11:15 është raportuar për një person të rënë nga lartësia e një objekti.

Policia menjëherë ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të rastit.

Po ashtu janë ftuar edhe ekipet mjekësore për dhënien e ndihmës së nevojshme”, ka thënë ai./Kosovarja/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit