Web Analytics
BallinaUncategorizedNjë Rinë komplet ndryshe, kështu duket me stilin e ri

Një Rinë komplet ndryshe, kështu duket me stilin e ri

Rina Balaj postoi disa fotografi të reja.

Ajo i ka zgjatur flokët dhe po duket mjaft ndryshe, shkruan InfoKosova.

Veshur me rroba mjaft të shkurtra verore ajo vë në pah edhe format trupore.

Duket se Rina po i shijon këtë verë mjaft shumë./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit