Web Analytics
BallinaUncategorizedNjë unazë 12 dollarëshe i ndryshoi jetën rrënjësisht

Një unazë 12 dollarëshe i ndryshoi jetën rrënjësisht

Nje grua ne Shtetet e Bashkuara bleu nje unaze te vjeter tek sendet e perdorura.

Unaza kishte kushtuar vetem 12 dollare dhe ajo se kishte menduar kurre se jeta e saj do te ndryshonte

Ajo e kishte blere kete unaze ne vitin 1980 dhe i ishte bere e pandashme pa e hequr asnjehere edhe kur ajo po lante ose bente punet e perditshme dhe te zakonshme te shtepise.

Unaza u pikas ne argjendari dhe kishte nje vlere prej 500 mije dollaresh.

Ekspertet thane se ajo i perket nje kohe te vjeter dhe eshte e garantuar qe ka qene ne pronesi te mbreterve.

Unaza doli ne ankand dhe u shit me vleren e madhe prej 850 mije dollaresh.

Rrjetet Sociale

630,252FansaPëlqeje
28,212NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit