Një vajzë si Bigu- kështu e suprizon nënën e saj për ditëlindje

Big Mama është këngëtarja dhe moderatorja më e pëlqyer kosovare.

Ndonëse ka lënë pak anash muzikën për shkak të moderimit, mirëpo tek të dyja vazhdon ta ketë  pasionin e njëjtë.

Sidoqoftë, është një ditë e veçantë për Bigun, nëna e saj feston ditëlindjen ku nuk ka munguar urimi dhe befasia e madhe e moderatores për të.

Eh, po në krahasim se cka meritojnë nënat këto supriza janë të pakta gjëra që mund ti bëjë një njeri./Kosovarja/