Web Analytics

Një veshje për filmat +18, Kejvina Kthella me tanga ‘djeg’ Instagramin

Botuar nga: InfoKosova

Kejvian Kthella së fundmi ndodhet në Amerikë.

Këtë e ka treguar vetë modelja me anë të postimeve të saj në Instagram.

Por ditën e sotme ajo ka publikuar në Instastoryn e saj mënyrën se si pozon për një session fotosh.

Bashkë me mikeshën Vildane Zeneli, Kejvina shfaqet duke kërcyer, teksa Vildania mban aparatin celular në dorë dhe shkruan se ky vallëzim i Kejvinës vjen pas seancave të shkrepjeve të fotove.

Më pas Kejvina shfaqet me një bust lustrafini ngjyrë të kuqe dhe një palë tanga që mbulojnë vetëm pjesën para, sepse prapa kanë një rrip më të hollë se gishti.

Një veshje e denjë për filmat+ 18 por që modelja duket e lumtur teksa pozon para kamerës së shoqes së saj.

Shiko Videon:

RRJETET SOCIALE

630,627FansaPëlqeje
27,997NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT

x