Web Analytics
BallinaSHOWBIZNjë zonjë e rëndë, nëna e Afrona Dikës po shkëlqen në këtë...

Një zonjë e rëndë, nëna e Afrona Dikës po shkëlqen në këtë pamje!

Afrona Dika është një ndër personazhet më të përfolura të show bizit, jo u bë akoma më e përfolur pas ndarjes nga ish-bashkëshorti i saj, Blero, duke u komentuar shume per ndarjen e tyre.

Por, se fundmi po komentohet jo per ndarjen me Bleron por perseri per jeten private ku disa foto qe ajo sjelle here pas here shton dyshimet se Afrona ka nisur nje lidhje te re dashurie.

Modelja e njohur shqiptare Afrona Dika dhe këngëtari Blero Muharremi, kanë qenë në vëmendjen e mediave rozë. Kjo pasi ata çifti i kishte dhënë fund lidhjes së tyre martesore pas disa vitesh martesë. E pas ndarjes, Afrona po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale. Ajo vazhdimisht publikon fotografi nga përditshmëria e saj.

Ndërsa sot Afrona ka publikuar një fotografi të nënës së saj. Ajo qenka një zonjë e vërtetë.  “Bukuroshja ime nënë”, ka qenë përshkrimi qe Afrona i ka bërë kësaj fotografie të nënës së saj. /orainfo/

Rrjetet Sociale

630,561FansaPëlqeje
28,204NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit