Web Analytics
BallinaUncategorizedNjë zonjë e rëndë si Ramize Murtezi-Shala

Një zonjë e rëndë si Ramize Murtezi-Shala

Ramize Murtezi është prej një jete në ekran duke prezantuar edicionet e lajmeve qendrore në “RTK”.

Qendrimi i saj ka qenë dhe vazhdon të jetë stoik si gjithmonë, si atëherë kur ishte në të 20-tat e saj, e si tani.

Ramizja është nënë dhe bashkëshorte mjaftë e dedikuar, madje kurrë nuk e lë anash punën dhe angazhimin profesional, shkruan “Kosovarja”.

Ajo, po duket zonjë e rafinuar dhe veshja e fundit i shkon shumë.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit