-2.4 C
Kosovo
E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina Njerëzit qeshën në këtë njeri nga Afrika, derisa ai u bë milioner...

Njerëzit qeshën në këtë njeri nga Afrika, derisa ai u bë milioner duke përdorur goma të vjetra !

Ka shumë mënyra për të fituar para dhe për të hapur biznesin tuaj është një nga mënyrat ku mund të bëni shumë para, shkruan InfoKosova.

Por në botën e sotme, është e vështirë të konkurrohesh me shumë biznese të tjera dhe shumë prej tyre dështojnë para se të zbresin në tokë.

Por, çfarë nëse ju mund të merreni me diçka që dikush e hedh në plehëra dhe ta ktheni atë në para të gatshme?

Ju do të habiteni me disa nga idetë më gjeniale.

Pra, nëse jeni kurioz për mënyrën se si mund t’i ktheni plehërat në të holla, merruni me riciklim për të fituar para.

Atëherë shikoni këto 5 ide të riciklimit të mbeturinave dhe mun ta hapni edhe ju një biznes të tillë./InfoKosova/

Shiko Videon:

608,992FansLike
29,781FollowersFollow
1,053FollowersFollow

TË FUNDIT

Electra është 46 vjeçe, por trupi i saj tregon ndryshe

Carmen Electra ka treguar se është duke i shijuar pushimet e saja tropikale dhe këtë e ka bërë përmes postimit të fotografive në rrjetet...
web
analytics