Njerëzit thonë se te kjo video, Dua Lipa nuk duket si Dua Lipa!

Një video e 2016-ës është bërë virale në Instagram, pasi Dua Lipa nuk duket dhe aq si ajo.

Në pjesën e shkëputur, teksa Dua këndon “Blow Your Mind”, njerëzit kanë shkruar:

“Uau! Nuk do ta kisha njohur!” apo “Jooo ajo nuk duket si Dua Lipa” dhe thuajse gjithë komentet pasuese thonë thjesht “nuk ngjan si Dua”.

Në fakt, kanë të drejtë:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by V Magazine (@vmagazine)