Web Analytics
BallinaUncategorized“Njerka” e Anita dhe Lola Haradinaj, shfaqet me shumë stil rrugëve të...

“Njerka” e Anita dhe Lola Haradinaj, shfaqet me shumë stil rrugëve të Prishtinës

Gazetari Mustaf Mucaj, ka kohë që e ka bërë publike lidhjen e tij të re, pas ndarjes nga jeta të bashkëshortes së parë.

Ai për herë të parë u shfaq krah te dashurës në ballo shqiptare, shkruan infokosova.

Ndonëse duket disa vite më e re, ajo shihet në formë shumë të mirë.

Në disa fotografi të siguruar, çifti shihen dorë për dore, dhe shumë të lumtur./Infokosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit