Njihet që bënë jetë luksoze por Adelina Tahiri vesh bikinet e vjetra

Rrobat, aksesorët, pushimet e veturat e shtrenjta janë ato të cilat me të cilat Adelina Tahiri etiketohet gjithmonë ku thuajse çdo ditë i publikon.

Këngëtarja ditë më parë kishte shijuar pushimet e saj në Turqi.

Gjatë këtij pushimi ajo kishte publikuar fotografi e veshur me bikini ani pse ishin të vitit të kaluar.

Kujtojmë se ajo ishte e shoqëruar nga dy mikeshat e saj, Big mama dhe Tuna./InfoKosova/

Shiko fotot:

2021:

2022: