Web Analytics

Njihet si Alby por ky është emri i vërtet i banores së BBVK-së

Botuar nga: InfoKosova

Njëra nderë banoret më të komentuar në formatin e ri televiziv Big Brother Vip Kosova është edhe aktorja e filmave për të rritur Alby.

Vajza e cila u bë e njohur përmes filmave më pullë të kuqe, ka filluar të pëlqehet nga publiku për sinqeritetin të cilin e ka dhe për zemrën e bardhë duke mos mbajtur mëri për askënd dhe asgjë, shkruan InfoKosova.

Për të gjithë ju që nuk e dini, Alby emrin e vërtet e ka Alby Rydes.

Banorja është edhe nënë e një vajze katër vjeçare./InfoKosova/

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,028,061FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT