Web Analytics
BallinaUncategorizedNjihuni me bashkëshortin e fëmijët e vajzës së Shyhretes

Njihuni me bashkëshortin e fëmijët e vajzës së Shyhretes

Njomza Salihu vajza e Shyhrete Behlulit është emër i njohur në mediat rozë.

Kjo për shkak të profesionit si grimere ku shymë fytyra të njohura rregullohen tek ajo.

Por ia keni parë familjen Njomës.

Së fundmi ajo ka publikuar disa foto familjare ku shfaqet me bashkëshortin dy vajzat dhe djalin, shikoni sa bukur duken të gjithë./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit