Njihuni me bashkëshortin e Gjira Kajtazit, qenka mjaft zotëri

Gjira Kajtazi së fundmi po përfolet më shumë në media.

Kjo pas kohët e fundit ishte në Kosove me pushime dhe kishte më shumë kohë të jetë aktive në rrjete sociale, shkruan InfoKosova.

E pasi u kthye nga Kosova ajo menjëherë postoi një fotografi krah burrit të saj.

Dhe qenka mjaft zotëri./InfoKosova/