Njihuni me djalin që po e shoqëron Encen në jug të Shqipërisë

Enca deshiron te jete shume e mbyllur dhe te mos e zbuloje asnjehere se kush e shoqeron ne pushimet e saj.

Deri me tani Enca nuk ka dale hapur me asnje djale dhe nuk ka prezantuar askend si partnerin e saj.

Pak kohe me pare ajo ishte ne Dubai e tani ne Jug te Shqiperise, por me ke po i ben Enca pushimet?

Kryefjala ka zbuluar se Enca ndodhet ne jug te Shqiperise me Iljan Stermollin, fotografi i njohur i cili eshte i apasionuar pas udhetimeve dhe fotografise.

Nuk dihet ende nese ata jane thjesht miq apo ka dicka me teper mes tyre, duke qene se Enca nuk e ka treguar asnjehere me ke ka qene e lidhur.