Web Analytics
BallinaSHOWBIZNjihuni me familje e lumtur të Angela Martinit

Njihuni me familje e lumtur të Angela Martinit

Angela Martini, është një nga modelet më të njohura shqiptare, por jo vetëm.

E njohur dhe e dashur nga shumë ndjekës.

Në një video të publikuar, Angela shfaqet më e lumtur se asnjëherë.

Familjen po e zbukuron, djali i tyre i quajtur Kyree Martini Savulescu.

Deri vone ajo nuk e zbulonte portretin e te birit.

Por se fundmi kemi pare shume foto te bukura familjare qe ka sjellur ne rrjete sociale.

Ndryshe, ajo e ka sjellur ne jete djalin nga nje nene surrogate.

E qe edhe per kete u perball me kritika ne rrjet./Kosovarja/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit