Web Analytics
BallinaUncategorizedNjihuni me familjen e ish ministrit Dardan Gashi dhe prezantueses Jehona Bajrami

Njihuni me familjen e ish ministrit Dardan Gashi dhe prezantueses Jehona Bajrami

Ish ministri Dardan Gashi është bashkëshorti i prezantueses bukuroshe së lajmeve Jehona Bajrami.

Dardan Gashi ka pasur një jetë personale mjaft dinamike, ai ishte ndarë nga bashkëshortja e tij austriake Ingrid Steiner, me të cilën kishte dy djem, për tu martuar me gazetaren e njohur të Klan Kosova, Jehona Bajrami.

Dardani dhe Jehona nga dashuria e tyre kanë sjellë në jetë dy fëmijë./ InfoKosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit