Web Analytics

Njihuni me ish gruan e Meriton Mjekiqit, qenka yll

Botuar nga: InfoKosova

Meriton Mjekiqi është njeri nder banoret me të komentuar ne BBVA.

Hyrja e tij dhe afrimi me banoret si Ilnisa dhe Rike, ka bërë që të marr vëmendje të madhe, shkruan InfoKosova.

Meritoni për ju që nuk e dini është baba i një djali.

I ndar nga e dashura vetëm një muaj pasi ajo solli në jetë djalin e tyre, ajo mori vëmendje më disa deklarata kohë më parë duke e berë fajtor Meritonin për mos interesimin ndaj djalit të tyre.

Në një foto të siguruar nga InfoKosova, ju sjellim një foto të ish të dashurës së tij e cila me të vërtet qenka yll./InfoKosova/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT