Njihuni me konkurrentin nga Kosova që u bë pjesë e “Për’puthen”

Sezoni i tretë i Përputhen ka nis këtë të hënë duke u prezantuar disa nga konkurrentët.

Një nga ta është një 24 vjeçar nga Kosova, shkruan GazetaBlic.

Bashkim Saiti vjen nga Mitrovica dhe jeton në New Jersey, thotë se vajza që ai do të ketë në krah duhet të ketë “standarde te larta”.

Tashmë Saiti ka filluar edhe të pëlqehet nga publiku dhe vajzat pjesëmarrëse, kjo vërehet dukshëm në faqet e tij zyrtare në rrjetet sociale./Blic/