Web Analytics
BallinaUncategorizedNjihuni me modelen më të bukur shqiptare

Njihuni me modelen më të bukur shqiptare

Laura Geci është  ndër modelet më të mira në Kosovë dhe në Shqipëri.

Ajo ka rreth 11 vite që merret me këtë profesion.

Gjatë kësaj kohe ka treguar  suksese të mëdha.

Ajo pëlqehet shumë nga publiku, ku edhe në rrjete sociale merr komente të mira për pamjen./Blic

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit