Njihuni me nënën e Trejsi Sejdinit, nuk ia lëshon rrugën për nga bukuria

Miss shqiptarja, Trejsi Sejdini, merr vëmendje të madhe në mediat rozë.

Ajo njihet për bukurin dhe format e trupit, të cilat i ka për t’ia pasur lakminë, shkruan infokosova.

Zakonisht jemi mësuar që Trejsi të publikoj fotografi të veta në llogaritë e saj zyrtare nëpër rrjete sociale.

Por, këtë herë Trejsi veproj ndryshe.

Përmes një video në llogarinë e saj instagram, ajo i njoftoj fansat me mamin e saj.

Një fjalë e urtë popullore thotë “dardha pik nën dardhë”./infokosova