Njeriu ujk, burri më leshator në botë.

Burri që ka pothuajse tërë trupin e mbuluar me qime, tregon me krenari epitetin e ‘njeriut më leshator në botë’, pas vite të tëra fyerjesh dhe bulizmi, transmeton InfoKosova.

Larry Gomez nga Kalifornia e Shteteve të Bashkuara, është quajtur Njeriu Ujk, pasi 98 për qind e trupit të tij – përfshirë edhe fytyrën – është e mbuluar me një shtresë të errët qimesh. /InfoKosova/

Shiko Videon: