8.7 C
Kosovo
E enjte, Dhjetor 12, 2019
Ballina Uncategorized Njihuni me vajzën që nuk i lejohet të kryejë marrëdhënie, arsyeja do...

Njihuni me vajzën që nuk i lejohet të kryejë marrëdhënie, arsyeja do t’ju tmerrojë

Amanda Gryce vuan nga një çrregullim i rrallë, i cili i shkakton 50 vetëkërnaqje në ditë.

Ajo nuk mundet ta kontrrolloj këtë gjendje dhe mund t’i ndodh kur është e ulur në makinë, në kafe në dush apo edhe duke ecur në rrugë.

Nuk është e këndshme, është një torturë.

“Kam vuajtur shumë derisa ia kam treguar familjes dhe miqve të mi, thotë Amanda.

Mjekët e kanë këshilluar Amandën që të mos kryejë marrëdhënie sepse mund të pësojë ndonjë atak kardiak.

608,886FansLike
29,781FollowersFollow
1,052FollowersFollow

TË FUNDIT

web
analytics