Web Analytics
BallinaSHOWBIZNjomza duket më e gjatë me këtë model të fustanit

Njomza duket më e gjatë me këtë model të fustanit

Njomza Martinaj ka një përkushtim të madh për paraqitjet fizike.

Ajo për ndjekësit nuk ndalet duke publikuar imazhe të ndryshme dhe shpesh kalon në lajm, shkruan “Kosovarja”.

Në një imazh që ka publikuar së fundmi, me një fustan të bukur ajo duket perfekte dhe merr vëmendje me format  trupore ku duket më e gjatë.

Si gjithmonë, grimi perfekt dhe rregullimi në flokë nuk i mungon.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit