Web Analytics
BallinaUncategorizedNjomza për ditëlindjen e djalit, publikon foto me familje

Njomza për ditëlindjen e djalit, publikon foto me familje

Vajza e madhe e këngëtares sonë të njohur Shyhrete Behlulit, Njomza është mjaftë e ndjekur nëpër rrjetet sociale, shkruan “InfoKosova”.

Njomza njihet si grimere dhe flokëtare e cila jo vetëm nënën, motrën dhe kunatën e saj që e rregullon, por i rregullon edhe një pjesë të madhe zonjash e zonjushash që shkojnë në sallonin e saj.

Ajo është martuar tash e shumë vite, dhe së fundmi pas dy vajzave e ka një djalë i cili ia ka mbushur plotë një vit jetë.

E për ditëlindjen e tij, Njomzën e shohim bashkë me burrin dhe me djalin e tyre që të tre të lumtur.

Vajzat nuk janë në këtë fotografi me prindërit dhe vëllain, por që edhe ato kanë nda disa imazhe me vëllain.

Këthu shihet Elira vjaza e madhe e Njomzës me vëllain./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

630,824FansaPëlqeje
28,190NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit