Web Analytics
BallinaSHOWBIZNjomza tregon se çfarë dhuratash mori për martesë

Njomza tregon se çfarë dhuratash mori për martesë

Njomza dhe Rinori janë cifti i famshëm në rrjetet sociale.

Disa javë më parë ata u martuan duke marrë vëmendje me dasmën e madhe.

Së fundmi ajo u pyet nga ndjekësit se a mori dhurata për dasmë.

Ajo tregoi se mori dhurata të shumta nga të gjithë por nuk i postoi në rrjete sociale./InfoKosova/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit