Web Analytics
BallinaUncategorizedNjomza uron gjyshen më fjalët më të mira

Njomza uron gjyshen më fjalët më të mira

Sot feston ditëlindjen nëna e Shyhrete Behlulit.

Ajo për këtë ditë ka pranuar urime të shumta nga familjarët e ngushtë dhe të gjithë personat që e rrethojnë.

Një ndër urimet më të dalluara është ai nga mbesa e madhe, ku Njomza e ndan një imazh me të dhe e uron në mënyrën më të mirë.

Për më shumë, shikojeni se çfarë ka shkruar.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit