Web Analytics

Noizy dhe Era Istrefi publikojn këngën e re me skena provokuese

Dy artistët e njohur, Noizy dhe Era Istrefi kanë publikuar projektin e tyre të ri muzikor.

“Ama”, titullohet kënga e tyre më e re.

Noizy dhe Era kësaj kënge ia kanë realizuar edhe videoklipin, të cilin mund ta shihni më poshtë.

Shiko videoklipin:

Nga rubrika