Web Analytics
BallinaSHOWBIZNoizy i dërgon disa dhurata të veçanta Yll Limanit

Noizy i dërgon disa dhurata të veçanta Yll Limanit

Artistet, Yll Limani dhe Noizy, para disa muajsh kanë publikuar duetin muzikor.

Me kete bashkepunim u pelqyen mjaft shume nga publiku.

Kenga e tyre mblodhi miliona shikime ne rrjet sociale.

Dyshja vazhdojnë të ruajnë raporte të mira me njëri tjetrin.

E së fundmi Noizy i ka bërë disa dhurata Yllit.

Këngëtari mori nga Noizy disa bluza nga linja e tij e veshjeve “Illyrian” të cilat erdhën të shoqëruara me një shënim shumë të këndshëm.

“Vëllai i madh me dhurata”, shkroi Ylli krahas fotove të dhuratave në “Instagram”.

Ndryshe, te dy jane mjaft te rezervuar sa i perket jetet private./Lajmi/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit