Noizy lanson këngën e re, pjesë e klipit edhe Loredana

Sot reperi i njohur shqiptar Noizy, ka lansuar projektin e ri muzikor.

‘Benzi i ri’ titullohet projekti më i ri i këngëtarit.

Kjo këngë është kompletuar edhe në aspektin vizual ku pjesë e klipit është edhe reperja Loredana Zefi.

Loredana para pak kohësh solli bashkëpunimin me reperin të cilin e titulluan ‘Heart attack’ dhe u pëlqye nga publiku. /Lajmi.net/