Web Analytics
BallinaUncategorizedNoizy na e prezanton të dashurën e tij të re, ja kush...

Noizy na e prezanton të dashurën e tij të re, ja kush qenka

Është njëri ndër reperët më të mirë të Shqipërisë, shkruan “InfoKosova”.

Noizy ka një karrierë të gjatë e të mbushur me këngë të cilat i pëlqejnë shumë fansat e tij.

Nëpër këngët e tij ai tregon se si po e shijon jetën, madje nëpër videoklipe jo rrallë herë shohim se reperi e paraqet jetën e tij shumë luksoze.

Por, si duket edhe në realitet e ka një jetesë të tillë.

Së fundmi Noizy ka publikuar disa fotografi të një veture shumë të bukur dhe të kushtueshme, ndoshta këtë ia ka bërë dhuratë vetit për këtë vit të ri.

E fotografitë që do t’i shihni edhe ju tani, Noizy i shoqëron me fjalën “Dashuri ron me një zemër “♥”, duke na bërë të kuptojmë se ai qënka i dashuruar në këtë veturë superluksoze./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

630,781FansaPëlqeje
28,195NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit