Web Analytics
BallinaSHOWBIZNoizy ndalon së kënduari dhe përqafon fansin me aftësi të kufizuara në...

Noizy ndalon së kënduari dhe përqafon fansin me aftësi të kufizuara në një koncert

Noizy është njëri nga reperet më të suksesshëm shqiptar dhe më i dashur për publikun.

Fal përkushtimit të tij ndaj projekteve muzikore, të cilat shndërrohen në hite, ai numëron koncerte të shumta.

Dashurinë për fansat e tij, reperi e ka vërtetuar shumë shpesh.

Së fundi, një video tejet prekëse po qarkullon në ‘TikTok’.

Reperi teksa ishte duke performuar në një koncert, ndalon së kënduari dhe përqafon fansit e tij me aftësi të kufizuara.

Ky veprim i reperit u përcoll me shumë brohoritje.

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit