Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveNominimi më i forti? Ky është banori i eliminuar nga Big Brother...

Nominimi më i forti? Ky është banori i eliminuar nga Big Brother Albania dhe me pas u kthy me bilet kthimi

Olta, Maestro dhe Kristi janë të nominuarit e kësaj jave. Luizi ishte ai i cili i dërgoi në nominim pasi hapi kutinë e pandorës, shkruan lajmi.

Krisit eliminohet sonte nga “Big Brother VIP Albania”. Ai ndërpretë rrugëtimin e saj pas më shumë se dy muaj. Ndryshe, të shtunën e kaluar u bënë pjesë e shtëpisë edhe gjashtë banorë të rinjë, në mesin e tyre edhe ish fitues të këtij formati./Lajmi.

Arbana për publikun njoftoi se në studion e madhe nuk do shkojë vetëm banori që do të dalë përfundimisht nga shtëpia më e famshme në Shqipëri, por tre të nominuarit. Të tretë, Olta, Kristi dhe Armaldo u larguan nga shtëpia dhe njëri nga ta nuk do të kthehet më.

Ata kanë marrur me vete edhe biletat e kthimit dhe janë përshëndetur me banoret e tjere. Ndërkohë që Armaldo dhe Olta janë kthyer në shtëpi. Ndersa Kejsi hapi bileten dhe ishte me fat per Kristin pasi ishte vajtje-ardhje. Shiko fotot:

Rrjetet Sociale

630,701FansaPëlqeje
28,198NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit