Nora dhe Era shkëlqejnë të rregulluara me frizura e grim të rëndë

Nora dhe Era janë bërë bashkë.

Ato mbrëmë kanë shkuar në një party, meqë rast nuk munguan imazhet nga dyshja, shkruan “Kosovarja”.

Të dy motrat morën vëmendje me paraqitjen e tyre, Nora veshur me një fustan ngjyrë vjollcë e Era të kaltërt.

E mbi të gjitha edhe me rregullimin e tyre me frizura e grim të rëndë./Kosovarja/