Web Analytics
E martë, 28 Maj, 2024
16.9 C
Pristina

Nora dhe Roberit janë bashkuar! Ky detaj zbulon gjithçka

Ata dikur kanë qenë çifti më i lumtur në show-bizzin kosovar.

Nora Istrefi dhe Robert Berisha, kishin një romancë të bukur mes veti dhe një dashuri të madhe nga e cila lindi edhe vajza e tyre Reene.

Mirëpo, gjërat nuk shkuan ashtu siç ishin planifikuar, pasi vite më pas ata u ndanë në mënyrë paqësore.

Secili prej tyre ka vazhduar jetën e tyre duke i përkushtuar profesioneve të tyre, pa lënë anash asnjëherë rritjen e vajës me shumë dashuri.

Por, një postim nga ana e Norës i ka befasuar të gjithë, pasi ajo ka postuar këngën e re të Robertit në rrjetet e saj sociale, duke aluduar kështu për një ribashkim të tyre.

Të fundit