Nora edhe para 10 vitesh dukej super-femër, kjo veshje e saj do t’iu mahnis

Nora Istrefi është këngëtarja nga Prishtina e që me zërin dhe pamjen e saj u bë e pëlqyera e publikut qysh në fillim.

Ajo përveç zërit shquhet edhe me pamjen e saj dhe veshjen plot stil.

Nora ishte e martuar me Robert Berishën, dhe nga kjo martesë kanë një vajzë, Renenë.

Këngëtarja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Ajo kishte publikuar një foto në të cilën shihet para 10 vitesh dhe po duket tejet bukur.

Në foton në fjalë, ajo shihet bashkë me Geta Beqën, të dyja femra shumë atraktive.

Shiko foton: