Web Analytics

Nora i ‘trullos’ të gjithë shqiptaret, shfaqet provokative në videot e fundit

Nga: InfoKosova

Këngëtarja e njohur, Nora istrefi, ka sjellë për fansat e saj pamje nga pushimet.

Ajo shihet duke bërë video me bikini, duke treguar kështu linjat e përsosura.

Ajo vazhdon të qëndrojë në super formë dhe të komentohet për fizikun tërheqës.

Noraa shihet që nën shoqëri ka edhe vajzën e saj, Renee.

Shiko videot:

RRJETET SOCIALE

630,393FansaPëlqeje
28,011NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT

Nora i ‘trullos’ të gjithë shqiptaret, shfaqet provokative në videot e fundit

Nga: InfoKosova

Këngëtarja e njohur, Nora istrefi, ka sjellë për fansat e saj pamje nga pushimet.

Ajo shihet duke bërë video me bikini, duke treguar kështu linjat e përsosura.

Ajo vazhdon të qëndrojë në super formë dhe të komentohet për fizikun tërheqës.

Noraa shihet që nën shoqëri ka edhe vajzën e saj, Renee.

Shiko videot:

RRJETET SOCIALE

630,393FansaPëlqeje
28,011NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT