Web Analytics
BallinaSHOWBIZNora Istrefi e fiksuar pas këtyre pantallonave, shfaqet në disa dalje së...

Nora Istrefi e fiksuar pas këtyre pantallonave, shfaqet në disa dalje së fundmi me të njëjtit!

Nora Istrefi është nga femrat më atraktive të skenës muzikore shqiptare, e cila edhe pse nënë e një vajze ruan forma perfekte trupore të lakmuara nga vajzat.

Këngëtarja njihet edhe për stilin unik të saj në paraqitjet televizive, koncerte por edhe në jetën e përditshme.

Nora duket se nuk e ka problem të paraqitet disa herë me rrobat e njëjta dhe ky është një shembull i mirë.

Këngëtarja u shfaq me një palë pantallona me shumë gjepa para pak javësh në emisionin “Më lër të flas”.

Para pak ditësh u pa me të njëjtin kombinim në një darkë ndërsa ditën e sotme i kombinoi ndryshe dhe u shfaq para një pasqyre teksa filmonte veten./afterparty/

Shiko foton dhe videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit