Web Analytics
BallinaUncategorizedNora Istrefi merr vëmendjen duke u shfaqur gjysmë e zveshur

Nora Istrefi merr vëmendjen duke u shfaqur gjysmë e zveshur

Sot në orën 00:00 është publikuar bashkëpunimi i shumëpritur mes Melinda Ademit, Nora Istrefit dhe Gjikos.

Kjo këngë e titulluar ‘Ay Caramba’ u prit mjaft mirë nga fansat e këngëtarëve.

‘Ay Caramba’ u shoqërua me videoklip ku vëmendja më e madhe pa dyshim ishte tek Nora Istrefi dhe Melinda Ademi.

Disa fotografi të publikuara nga Nora, ku shihet gjysmë e zveshur u komentuan dhe u bënë virale në rrjet./Blic/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit