Web Analytics
BallinaSHOWBIZNora Istrefi në mesin e dy meshkujve, por kush janë ata?

Nora Istrefi në mesin e dy meshkujve, por kush janë ata?

Ajo është një ndër femrat më tërheqëse shqiptare.

Bëhet fjalë për Nora Istrefin.

Secila paraqitje e këngëtares merr vëmendjen e të gjithve.

Nora vazhdon të jetë emër shumë i komentuar në mediat rozë.

Jeta e saj profesionale dhe ajo private gjithmonë kanë tërhequr vëmendjen e shumë adhurueseve të saj.

Tani, ajo pas ndarjes nga Robert Berisha, është fokusuar shumë në karrierën e saj.

Nora ka qenë e ftuar në një emisionin argëtues në Shqipëri të drejtuar nga Donald Veshaj.

Ajo në fotot e fundit shihet në mesin e dy drejtuesve të emisionit. /ORAinfo/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit