Nora Istrefi në pushime vet e dyta

Në mes të sezonit ku e gjënë të angazhuar me koncerte dhe mbrëmje muzikore, Nora Istrefi i ka dedikuar pak kohë vetes dhe personit më të shtrenjtë të saj.

Këngëtarja është duke pushuar vetë e dyta, bashkë me vajzën Renee, por nuk ka zbuluar vendin se ku po i kalon këto pushime.

Nënë e bijë disa në imazhet që po publikohen në rrjetet sociale shihen se janë duke kaluar për mrekulli.

Ajo ka posutar disa foto ku shfaqet nga një vend luksoz e shoqëruar nga vajza e saj. /ORAinfo/