Nora Istrefi nuk i lë vend imagjinatës, shfaqet vetëm në të brendshme!

Nora Istrefi vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale

Këngëtarja Nora Istrefi këtë vit duket se e ka marrë seriozisht muzikën dhe ka filluar që të jetë aktive, pasi që gjatë pandemisë nuk kishte realizuar ndonjë këngë të re të saj.

Ajo se fundmi është paraqitur me një set fotografish, me një fustan të zi të hapur përpara tregon se Nora nuk e ka ndërmend të dorëzohet dhe se sivjet do të jetë në qendër të vëmendjes.

E në këtë veshje, këngëtarja nuk i ka lënë shumë hapësirë imagjinatës, pasi shfaqet vetëm në riçipeta.

Kujtojmë qe pas ndarjes nga burri i saj, Robert Berisha, Nora shpeshherë është shfaqur në publik goxha provokuese. /ORAinfo/