Web Analytics
BallinaSHOWBIZNora Istrefi publikon video tejet joshëse

Nora Istrefi publikon video tejet joshëse

Nora Istrefi do të publikojë sot këngën e saj të re.

“Ciao” quhet projekti i ri i Norës.

Kënga do të lansohet sot në orën 15:00.

Dhe duket se përveç këngës, fansat do të shohin një klip mjaft joshës nga këngëtarja seksi./Indeksonline/

Shiko videon:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi)

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit