Nora Istrefi sot ka ditëlindjen, kështu e uron Roberti

Këngëtarja, Nora Istrefi sot feston ditëlindjen.

Ajo është e lindur me 25 mars 1986.

Sot, Nora mbush 35 vite.

Artistja, për ditëlindjen e saj mori një urim edhe nga ish bashkëshorti, Robert Berisha.

Ai i ka uruar ditën e lindjes.

Me një video të publikuar në Instagram duke mbajtur vajzën e tyre, Renen në prehër dhe duke kënduar këngën Happy Birthday Roberti e ka uruar.

Ndryshe nuk dihet nëse Nora e ka falënderuar për urimin.