Web Analytics
E premte, 21 Qershor, 2024
21.2 C
Pristina

Nora Istrefi zbulon pse asnjëherë nuk i ka shkuar në emision Robertit

E ftuar në ‘1 kafe me Labin’, ku dha një intervistë si rrallëherë për karrierën dhe jetën private.

Roberti, ish-bashkëshorti i Norës ka qenë aktiv me mediat, duke folur për lidhjen e re, marrëdhënien me vajzën dhe bashkëprindërimin me Norën, ndryshe nga këngëtarja.

E pyetur për marrëdhënien me Robertin, ajo u shpreh se pas ndarjes raporti ka qenë i acaruar, por tani janë më bashkëpunues.

Ajo tha se Roberti është një baba i përgjegjshëm dhe i përkushtuar.

“Në fillim, komunikimi ka qenë më i vështirë menjëherë pas ndarjes, por me kalimin e kohës relacioni është bërë shumë i mirë, bashkëpunues për vajzën, për Renee-në.

Ndihmon aq sa ka mundësi, e merr vajzën shumë shpesh prej shkollës, sa herë që ka kohë e merre Renee-në, të dy e duam shumë dhe jemi shumë të lumtur që e kemi.

Kaq, Jeta vazhdon”

“Ne jemi shumë të përkushtuar dhe ku është Renee, ne me vrap, jemi të dy shumë të përkushtuar dhe Roberti është tepër i përkushtuar dhe e do shumë vajzën.

Jeta vazhdon siç thashë, ne kemi pasur një lidhje shumë të gjatë, pas 14 vitesh, unë jam lidhur shumë herët me Robertin, e kam treguar edhe në intervista më herët.

Jam e lumtur që e kemi Renee-në pas një lidhjeje të bukur, të gjatë që e kemi pasur dhe bëjmë gjithçka për të” shprehet ajo.

Gjatë intervistës, u bënë edhe disa pyetje nga fansat.

Një ndër to ishte dhe pyetja: ‘Kur do ta pranosh ftesën për tek emisioni i Robertit?’.

“Roberti e di që s’më pëlqejnë shumë intervistat prandaj s’ka dashur të më vërë në siklet, por pse jo, ndoshta edhe aty shkoj,“– u përgjigj më në fund Nora.

Nga rubrika